Najít Boha

Velké životní otázky


Kurz o šesti lekcích pro lidi, kteří chtějí vědět víc o Boží přirozenosti a o tom, co se děje se světem. Zajímáte se někdy, o čem celý život je? Proč jste se narodili? Jak nalézt štěstí? Pokud ano, těchto šest lekcí vám velmi pomůže.
Miliony lidí napříč celou historií se ptaly na ty stejné otázky. Mnoho z nich je ztracených v pátrání po pravdě, ale ostatním byly jejich dotazy zodpovězeny. V této knize budete zkoumat odpovědi na otázky, které máte, a chcete na ně odpovědi.
Přestaňte hledat odpovědi... právě jste je našli.

Bůh vás miluje


Vítejte do rodiny Global University! Chlapci a dívky v mnoha zemích studují ty stejné lekce, stejně jako mnoho jejich rodičů a starších bratrů a sester. Proč? Protože oni všichni rádi čtou o velkých mužích a ženách, co žili před dávnou dobou. A protože je zábava, dívat se na obrázky a dělat věci, které se po vás v každé lekci požadují.
Většina z vás si tyto lekce oblíbí kvůli tomu, co se naučíte o Bohu. Bůh miloval lidi, o kterých budete číst. Udělal pro ně mnoho úžasných věcí. Uvidíte, jak také vás Bůh miluje a dělá pro vás úžasné věci.

Komiksová kniha David

Objevte, jak se mladý pastýř postaví svému největšímu nepříteli a stane se náhle hrdinou!